Walt Disney

6. května 2012 v 17:02 | Lady Wolf |  Názoroviště
Poslední dobou se dost diskutuje na téma Miley Cirus nebo Justina Biebra.
Já teda Justina Biebra přestávám kritizovat od chvíle, kdy jsem se dozvěděla, kolik věnuje charitě, a Miley Cirus mi pěkně pocuchala nervy, když se pokusila zazpívat Nirvanu, ale jinak mi nijak zvlášť nevadí.
Každopádně - chtěla jsem jen poukázat na to, jak Walt Disney bere mladé lidi jako ovoce - vysaje z nich veškerou šťávu, až z nich zbudou jen a jen trosky. Proč to dělají? Protože se snaží dětem udržet jejich ideály počestných hvězdiček. Např. když se jednou vyvalila klamná zpráva o tom, že Selena Gomez je těhotná, na webu začaly bouřit malé holky, brečet, a vyšilovat. Onehdy se za Miley Cirus opila a lehce sjela, a video tohoto výpadku se opět dostalo do éteru. Walt Disney zuřil.
A před několika roky se zas Jonas Brothers vydali na dospělejší cestu se sexem a začalo to být už, no... Pro větší... Disney je naprosto přestal propagovat.
Na jednu stranu je to dobrá příležitost pro začínající herce, a na stranu druhou - kdo by měl zájem o zažitou dětskou hvězdičku např. do filmu? Byli by lidé vůbec schopni ji přijmout jako dospělou?
Showbyznys je humus...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama